BMC Server FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BMC Server FORUM

Vše o českém herním serveru IP : 62.129.50.56:27960 Jaymod 2.1.7 Enhanced


+2
#BMC#CIVILI$T#
CR!S
6 posters

    Lauda není normální

    CR!S
    CR!S
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Bodů za příspěvek : 5424
    Pověst : 12
    Join date : 21. 10. 09
    Location : Praha City

    Lauda není normální Empty Lauda není normální

    Příspěvek  CR!S 6/11/2009, 20:46

    Už Tě mám opravdu dost,to jak si se zase dneska předved to byl úkaz tvý inteligence.laskavě už se nad sebou zamysli a vzpamatuj se!chováš se jak..!!! Ještě Ti předem píšu PM,ať si mě nevšímáš a necháš mě na pokojí,že nemám chuť se zas hádat,že sem si přišel zahrát,ale ty do me zase začneš rejt.Všichni na serveru to viděli a nemysli si věčně že jen když si BMC LAUDA že budou na Tvé stranně.si prostě zaujatý až to už neni normální.Pro ostatní co u toho nebyli,tak sem dostal vynadáno proč hraju za medika že s tim nic neudělám,přitom sem byl v týmu s 2dema engy,kterym se delal cestu a zvedal je.hralo se 3vs3.a když já sem minule něco říkal proč má Kain pořád medika a žádné engy v týmu tak si mi řekl at ho nechaám být že mi do toho nic neni a dal si mi hrdinske mute.nevim co je spatneho na tom kdyz hrajem ve 3 a sou 2engove a 1medic.a kdyz sem se Te zeptal,proc Ti to napr. u Kaina nevadi tak mi reknes ze on je jiny nez ja,ze u neho mu to nevadi ale u me jo.tohle do hry nepatri chapes!jestli je medic on nebo ja,hrajeme porad stejne,hazime oba lekarky,oba jsme stejni a je jedno ze jednoho mas vic rad nez druheho,tak si to uz proboha uvedom a naposled ti rikam,NEVSIMEJ SI ME!davam si ignor na ty tvoje ubohy zpravy.pro ostatni:Mam mute zase donekonecna tak prominte ze vas nepozdravim nebo vam nepodekuju,ahoj
    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 6/11/2009, 21:52

    Nechci už v žádném případě vidět žádnou diskriminaci a neobjektivitu na serveru,jinak tvrdě a vážně tvrdě zakročím i proti adminum a jediní Admini na serveru budeme já a Bumel,zruším veškerý levely všem a XP se budou mazat po každý mapě. Pak ale jsem sám zvědav za jak dlouho to budeme moc celý vypnout,protože jen pro jednoho server nemá smysl dělat.takže se všichni,ale opravdu všichni rychle vzpamatujte,začínáte mi pít krev.Až to bude v pořádku,prozvoňte mě.Do tý doby se o nic nebudu starat.A na serveru mě neuvidíte..
    CR!S
    CR!S
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Bodů za příspěvek : 5424
    Pověst : 12
    Join date : 21. 10. 09
    Location : Praha City

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  CR!S 6/11/2009, 22:05

    Civi to prosím ne.běž si ted zahrat,je tam zase dost lidi.vim ze budes na jeho strane,ale tohle uz nedavam,proste ho nechapu.jen Te poprosim o jedno,zkus mu nejak vysvetlit at si me nevsima,to mi staci,ja uz se nechci HADAT,ale at me necha byt,navzdy,dekuju moc a sup na server,ahoj
    Tigers
    Tigers
    Level 5
    Level 5


    Poèet pøíspìvkù : 13
    Bodů za příspěvek : 5348
    Pověst : 1
    Join date : 22. 10. 09

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  Tigers 6/11/2009, 22:57

    ja jsem to dnes vse videl,CR!S napsal PM aby si ho nevsimal ale Lauda odpovedel NEBO CO a to mi pripada od Admina trochu divnea dnes ve venici jsem hral a zabijel jsem Laudu tam jak kdyz se sejde po schodech k te vode a on zase na me rval ze me Varuje atd.jelikoz jsem to trosku nepochopil proc zadny kempeni to nebylo a SK uz vubec ne tak jenom by me zajimalo proc zase zvysoval hlas......ja uz poslednii dobou nemam slov nerikam ze ja jsem svatej ale tak trochu bych cekal ze Lauda by mel byt jako priklad ostatnich ale zda se mi ze to tak neni tak nevim......
    #BMC#LAUDA#
    #BMC#LAUDA#
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Bodů za příspěvek : 5431
    Pověst : 2
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 69
    Location : czech republik ( CZ ) OSTRAVA-poruba

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  #BMC#LAUDA# 6/11/2009, 23:05

    crisi jako vse ostatni i toti skreslujes.nenadaval jsem ti pouze se ptal proc tam chodis sam jako medik a hrali jsme 2. inkjurob se pripojil az pozdeji ! A že melu hovna mi nebude říkat nikdo natož takový smrad jako ty !!! ja s tebou husy nepás a chovat se budes slusne !!! ke kazdému.to ze lezes do zadku vi vsichni tak cemu se divis ?
    CR!S
    CR!S
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Bodů za příspěvek : 5424
    Pověst : 12
    Join date : 21. 10. 09
    Location : Praha City

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  CR!S 6/11/2009, 23:24

    Driv sme na tech hadkach meli podil oba,ale ted sem drzel hubu celou dobu a tys to zase vyprovokoval a myslim ze sem se jeste celkem dlouho drzel a zkus rict ze to tak nebylo,bylo tam tolik svedku!
    #BMC#LAUDA#
    #BMC#LAUDA#
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Bodů za příspěvek : 5431
    Pověst : 2
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 69
    Location : czech republik ( CZ ) OSTRAVA-poruba

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  #BMC#LAUDA# 6/11/2009, 23:26

    tigi hazel jsi granaty a flasky do vychodu !!!
    #BMC#LAUDA#
    #BMC#LAUDA#
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Bodů za příspěvek : 5431
    Pověst : 2
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 69
    Location : czech republik ( CZ ) OSTRAVA-poruba

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  #BMC#LAUDA# 6/11/2009, 23:28

    crisi nebylo.pustili jste se do me oba dva.prave ze tam bylo hodne lidi.a vspomen si na co jsem ti odpovedel ,,nebo co ! a co potom jste napsali oba dva.mi neni 10 ani 15 roku.a tak jak vy si nedovoli se mnou mluvit starsi kluci co tady hraji.a nepotrebuji aby se me civil zastaval.ja nemam duvod si vymyslet ja totiz na rozdil od tebe si nepotrebuji nic dokazovat.a kdyz uz jsi vzpoměl kaina tak si vspomen co jsi napsal do fora prave jemu a co jste napsali hned po skoncene mape(kdyz hral za toho medika).no a vzapeti kvuli vas odesli lidi.zustali jste tam jen vy 2 s dodem.takze si sahni do svsdomi a skus to znovu


    Naposledy upravil #BMC#Lauda# dne 6/11/2009, 23:52, celkově upraveno 1 krát
    CR!S
    CR!S
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Bodů za příspěvek : 5424
    Pověst : 12
    Join date : 21. 10. 09
    Location : Praha City

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  CR!S 6/11/2009, 23:42

    ty budes lhat?neprehanis to uz?my sme to vyprovokovali?tak to mi ihned rekni cim.ty si to zacal kdyz ses zacal navazet do me,ja sem ti do ty doby vubec nic nerikal!!!Kdybych mel pristup do logu tak Ti to ukazu.fakt uz te mam plny zuby,vymyslis si takovy blbosti a jeste to hazes na me.ale tak co bych od tebe mohl cekat.a k tomu Vasemu problemu s Tigim.jestli on Ti tam hazel Molotov a granaty,tak to je uplne normalni,to dela uplne kazdej,ja nechapu proc ho za to musis servavat.kdyz Te tam treba 2x zabije tak uz tam snad nelezu a du nekudy jinudy,mas tam mnohem vic vychodu,to je normalni misto na mape takze nechapu proc by nemohl hazet granaty,uz si uplne mimo hele.
    #BMC#LAUDA#
    #BMC#LAUDA#
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Bodů za příspěvek : 5431
    Pověst : 2
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 69
    Location : czech republik ( CZ ) OSTRAVA-poruba

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  #BMC#LAUDA# 6/11/2009, 23:58

    crisi uz se ti to vsechno mele.timo s tebou koncim.
    CR!S
    CR!S
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Bodů za příspěvek : 5424
    Pověst : 12
    Join date : 21. 10. 09
    Location : Praha City

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  CR!S 7/11/2009, 00:08

    lol! lol! lol! hei to uz je moc,proc si premazal svuj minulej prispevek a vymazal z toho naky veci?hm?musim se smat tvy prolhanosti,kazis BMC ubozaku!
    kain™
    kain™
    Level 4
    Level 4


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Bodů za příspěvek : 5321
    Pověst : 0
    Join date : 30. 10. 09

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  kain™ 7/11/2009, 00:30

    crisi koukej brzdit, fakt tvoje neomalenost nezná mezí. uplně přesně si dovedu představit, že to bylo uplně jinak než ty píšeš a věř, vím o čem mluvím, protože vím jak ty jsi prolhanej. ty tady děláš na BMC foru ze sebe ukřivděného a přitom si to ty co na serveru se naváží do každého jak jen může a to hlavně když děláš ostatním jen snadný terč. moje zkušenost s tvojím chováním na BMC serveru je jasná chováš se tam k ostatním nadřazeně a hlavně když jste tam s Tigrem spolu a pak to tady na foru srabácky zapíráš a převracíš uplně naopak. ano nebyl jsem tam dnes při tvém konfliktu s Laudou, ale zažil jsem to před pár dny na vlastní kůži já to co ty tyger dokážete a vůbec mě už nepřekvapuje vaše reakce na Loudu zde na foru. prostě věřím Laudovi a ne těm vaším překrouceným kydům o pár řádků vejš.

    ano a teď se do mě spolu s tygrem pusťte, ale já po své osobní zkušenosti s vámi dvěma se musím Laudy zastat ať to stojí co to stojí, protože vím že Lauda má na rozdíl od vás dvou rozum a jak to tak sleduji, tak jedinej kdo má s Laudou nebo se mnou nebo s kýmkoliv jiným na BMC serveru probéám jste jenom ty a tyger, takže chybu vidím hlavne ve vás dvou. když tam nejste vy dva, tak jsem nezaznamenal ve hře nikdy žádnej problém ať tam hraje kdo chce za chce s kým chce proti komu chce
    #BMC#LAUDA#
    #BMC#LAUDA#
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Bodů za příspěvek : 5431
    Pověst : 2
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 69
    Location : czech republik ( CZ ) OSTRAVA-poruba

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  #BMC#LAUDA# 7/11/2009, 01:44

    takye crisi/ nic jsem nemazal ale pridal.zapni si historii a toho ubozaka si opet budu pamatovat.
    CR!S
    CR!S
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Bodů za příspěvek : 5424
    Pověst : 12
    Join date : 21. 10. 09
    Location : Praha City

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  CR!S 7/11/2009, 02:40

    Vis kolik bych si ja musel pamatovat tvejch nadavek,od tech tvejch trubek po mantaky az po kreteny cheers
    Tigers
    Tigers
    Level 5
    Level 5


    Poèet pøíspìvkù : 13
    Bodů za příspěvek : 5348
    Pověst : 1
    Join date : 22. 10. 09

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  Tigers 7/11/2009, 12:04

    LoL Laudoto ze ja ti tam hazim granaty a molotovy to je upne stejny jako s Thompsnem a navic jsem ti tak granaty nehazel hazel jsem je uz na pevninu a do vody ale ne k tobe a to ze si tak Blbej a nejdes jinudy a zadyn SK to neni nevim co resis lol!
    #BMC#LAUDA#
    #BMC#LAUDA#
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Bodů za příspěvek : 5431
    Pověst : 2
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 69
    Location : czech republik ( CZ ) OSTRAVA-poruba

    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  #BMC#LAUDA# 7/11/2009, 13:02

    tigi jedinej blbej jsi tady ty proto na ten vas svr taky nikdo nechodi.jeden by si myslel ze mas vic rozumu nez cris ale je to omyl.na rozdil od vas 2 ja to hraju pro hru ne pro ego.pokud viš co to je.proto hraji tak aby si vsichni zahrali a neodchazeli kvuli nekolika mantakum co hraji na killy a ego.vic uz se s váma nemam o cem bavit.
    #BMC#DEJV
    #BMC#DEJV
    Level 1
    Level 1


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Bodů za příspěvek : 5048
    Pověst : 0
    Join date : 23. 07. 10
    Location : Velká Bíteš

    Lauda není normální Empty ...

    Příspěvek  #BMC#DEJV 24/7/2010, 16:25

    Chovátese jako malí kluci !

    Sponsored content


    Lauda není normální Empty Re: Lauda není normální

    Příspěvek  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 17/5/2024, 13:01