BMC Server FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BMC Server FORUM

Vše o českém herním serveru IP : 62.129.50.56:27960 Jaymod 2.1.7 Enhanced


+2
#BMC#CICVAREK#
#BMC#CIVILI$T#
6 posters

    Opět problém ve vyváženosti teamů

    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 5/4/2010, 02:03

    Rád bych slyšel návrhy vás a hlavně adminů k řešení věčného problému a tím je vyváženost teamů..Poněvadž to řešíme pořád dokola zdá se mi to už ve hře dost protivné..Už začínám mít dojem,že tento problém asi ani vyřešit nejde,protože nikdo nechce prohrát(pominu tedy hráče jako je Hellboy a jemu podobní,kteří hrajou jen na killy).
    Nebo je chyba jen v taktice a sehranosti vzniknuvšího teamu?
    Myslím,že hráči,kteří se připojují do rozjeté hry by se měli předtím něž se k nějakému teamu připojí,podívat jaký je čas mapy,kde je v danou chvíli objective,kdo proti komu hraje a podle toho se přidat k slabšímu teamu..
    Kdysi když jsme na servru začínali jsme měli nepsané pravidlo,že více hráčů brání,ale nedá se to asi použít u každé mapy..Nevím.
    Takže jsem zvědav na vaše návrhy..Díky.
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 5/4/2010, 13:26

    Tak k tomu nemam co dodat!!! Vcera bylo axis o dva vice misto aby jsi se k nam Civil pridal tak jsi sel do spekta a cekal jsi nez se u nemcu uvolni misto, neni to tim ze arty jsou efektivnejsi u axis nez u amiku? Pocit z vyvoje BMC serveru v tuto chvili mam takovy ze nekdo ho vytvari k obrazu svemu a to je spatne.( Byl bych rad kdybych nemel pravdu ale zatim to tak vidim ) Proste aliens jsou na tom o poznani hur. ale kdyz neni prez 50 kilu artou tak je vse spatne a musi se hledet pricina jinde treba ze neni rovnost tymu =) Myslim si ze jsou to jen alibisticke reci A NECO SE ZATIM SKRYVA.
    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 5/4/2010, 16:11

    Děkuji Ti Martin za názor,i když je to spíš kritika na mou osobu,ale je to názor..
    Z toho důvodu končím s BMC a staráním se o cokoliv co se serveru a BMC týče..Snad konečně půjde hrát,když to je tedy vše má vina..
    Naschle a děkuji všem těm,kteří si mé práce,kterou jsem vždy dělal s nadšením a zadarmo umí vážit a taky všem ,kteří se naučii k nám na server chodit..
    Veškeré problémy na serveru si ode dnes řešte s Péťou Bumlem a mezi sebou,mě už do toho netahejte..
    #BMC#P@JUS#
    #BMC#P@JUS#
    Level 4
    Level 4


    Poèet pøíspìvkù : 9
    Bodů za příspěvek : 5317
    Pověst : 3
    Join date : 07. 11. 09
    Age : 46
    Location : Carrick on Suir Ireland

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#P@JUS# 5/4/2010, 17:06

    CUS to ne Pánové!!Musíme to resit jinak.Vše záleži na na nás ADMINECH,to znamená že nes se budou dělat nějaké vjetsi změny , tak bychom to mohli řešit na vzájemne domluvě.To je můj názor Civil na všem makáš moc dobře,byla by škoda kdybys toho nechal.
    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 5/4/2010, 17:26

    Je mi to už fuk,dohodněte se co chcete změnit,popřípadně upravit v configu serveru a napište mi to sem,až budu mít čas a náladu,upravím vám to..
    Já si ale do alibistů nadávat nenechám a to že jsem server upravil tak abych vyhrával jen já mi přijde vážně trapný..Nevím jestli tomu někdo tady tak rozumí,ale vážně si někdo myslí že jde na serveru zvýhodnit jednoho hráče oproti ostatním?
    Platí to co jsem řekl a napsal,na serveru už mě neuvidíte,věnoval jsem BMC serveru minimálně 3 roky intenzivně,málokdo z vás krom asi Stimpiho si umí představit,kolik to dá práce.Ale je to fuk,vážně už na to nemám nervy..
    #BMC#Bazalbub#
    #BMC#Bazalbub#
    Level 5
    Level 5


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Bodů za příspěvek : 5189
    Pověst : 3
    Join date : 25. 03. 10
    Age : 37
    Location : CZECH REPUBLIC ostrava

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#Bazalbub# 5/4/2010, 18:36

    zdeno neblbni!!!!!
    musime to nejak vyresit
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 5/4/2010, 19:40

    Jsem si myslel ze to takhle dopadne, ale ze az tak daleko tak to teda ne!!! Hm tak zase je konec neceho co uz bylo vytunene, jen nejake drobnosti tomu chybeli, takovy je zivot. Tak ze vsem co se zhroutil svet v tuto chvili tak se omlouvam, ale napsat jsem to musel. Myslim ze az takovy pruser to zase nebyl a horke hlavy vychladnou. (doufam) a posunem se dale v rozdelane praci!!!
    #BMC#Bazalbub#
    #BMC#Bazalbub#
    Level 5
    Level 5


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Bodů za příspěvek : 5189
    Pověst : 3
    Join date : 25. 03. 10
    Age : 37
    Location : CZECH REPUBLIC ostrava

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#Bazalbub# 5/4/2010, 22:06

    Čaute chlopaci,
    souhlasím s Pajou, mělo by se to řešit hromadně. I když nejsem admin tak to taky tak citim. Bez civila si to nedokažu představit. Pomalu se začinam mezi Vas dostavat a jsem rad že to takhle funguje,byl bych nerad kdyby to skončilo.... Jak piše martin .... doufam ze vse(vychladne) a bude ok a s BMC to jeste daleko dotahneme.

    Bazy
    avatar
    #BMC#BUMEL#
    Level 1
    Level 1


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Bodů za příspěvek : 5156
    Pověst : 0
    Join date : 07. 04. 10

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#BUMEL# 7/4/2010, 01:31

    Nazdar přátelé...
    Tak až po intervenci jsem zřídil účet na tomto fóru.
    Přiznám se, že se poměrně divím, co se zde děje. Evil or Very Mad
    Jelikož se díky práci nechytám s vámi denně diskutovat, mrzí mě, že se připojuji až ve chvíli, kdy se něco děje. (Tak to ovšem chodí)

    Nebudu připojovat vyjádření ke všem příspěvkům, pokusím se jemně a krátce shrnout zde.
    a) Pokud je stav ve hře nevyvážený (a shodnete se na tom, viz d., nikoliv e.) je potřeba to nějakým způsobem ošetřit.
    b) Nevyvážený může být díky kvalitě hráčů, nastavením prostředí ve hře, nebo kombinací obojího.
    c) Vyplývá mi z toho, že, v případě, že se shodnete na nepoměru (opět viz d., nikoliv e.), který brání kvalitní hře u dobrých hráčů a kvalitnímu prostoru ku tréninku u hráčů ve "vývinu" scratch , měli by jste se pokusit najít kompromisní řešení.
    ---
    d) Shodnout se znamená v klidu prodiskutovat situaci a zaujmout nějaké stanovisko, řešení nebo nápad.
    e) Ke shodě nelze dojít se zbraněmi v ruce. (věřím, že víte, jak to myslím)

    Trochu chladných hlav bylo by třeba, kucí Wink
    Pevně věřím, že se vrátíte ke konstruktivnímu hraní!

    Všechny váz zdravím a vytrvejte ve hře afro
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 7/4/2010, 18:04

    #BMC#CICVAREK# napsal:Tak k tomu nemam co dodat!!! Vcera bylo axis o dva vice misto aby jsi se k nam Civil pridal tak jsi sel do spekta a cekal jsi nez se u nemcu uvolni misto, neni to tim ze arty jsou efektivnejsi u axis nez u amiku? Pocit z vyvoje BMC serveru v tuto chvili mam takovy ze nekdo ho vytvari k obrazu svemu a to je spatne.( Byl bych rad kdybych nemel pravdu ale zatim to tak vidim ) Proste aliens jsou na tom o poznani hur. ale kdyz neni prez 50 kilu artou tak je vse spatne a musi se hledet pricina jinde treba ze neni rovnost tymu =) Myslim si ze jsou to jen alibisticke reci A NECO SE ZATIM SKRYVA.


    Tak kvuli tomuhle to vsechno vzniklo =)
    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 7/4/2010, 20:05

    Vždy jsem Tě měl Martin rád a ve všem jsem se snažil Tobě i ostatním BMC vždy vyjít vstříc,ale nikdy bych si nemyslel,že mě nazveš alibistou atd.
    Myslím si,že by ses taky jinak nezachoval,kdybych toto prohlašoval o Tobě,což jsem mimochodem nikdy neudělal.
    Každej jsme jen člověk a každýmu mužou ujet nervy,jak mě ,tak i Tobě a je to omluvitelné..Ale musíš uznat,že po takovým nechutným osočování težko můžu něco dělat s původním elánem a nadšením..Opravdu,pokud mám být upřímný mě to hodně urazilo.
    Mám spoustu jiných problemů v životě,který musím řešit a server byl pro mě relaxací a uvolněním.
    Server je mé a Péťovo dítě,který už trochu povyrostlo a dalo by se říct,že je v pubertálním období.Je tak trochu logický,že ono dítě se otec snaží vychovat tak aby na něj mohl být pyšnej.Někdy je ale třeba i to dítě plácnout přes prsty a říct mu co se muže a co ne.
    Tím jsem chtěl říct,že by bylo asi nejsmutnější ve chvíli,kdy BMC určitě jako celek jsou na svém vrcholu (Stimpi vivíjí mapy,Jarda dělá zábavný videa,Pajus a Ty stojíte za zorganizováním květnového srazu,Mikes nám taky častokrát dobře poradí,Jura a Bazy nabídli auto do Katowic,Péťa Bumel nám sem občas nahodí nějaký enhanced atd.),to celý rozpustit kvůli jedný neshody.
    Zkuste vymyslet tedy opravdu co je třeba upravit a co ne,já se snad o víkendu ukážu na mumble,teď ovšem potřebuji klid a chvíli si dát od serveru oraz.Je toho prostě na mě hodně a server teď pro mě na chvíli musí jít stranou..
    Stimpi
    Stimpi
    Level 7
    Level 7


    Poèet pøíspìvkù : 42
    Bodů za příspěvek : 5400
    Pověst : 7
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 44
    Location : Pardubice

    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  Stimpi 8/4/2010, 00:30

    Civilist napsal:Vždy jsem Tě měl Martin rád a ve všem jsem se snažil Tobě i ostatním BMC vždy vyjít vstříc,ale nikdy bych si nemyslel,že mě nazveš alibistou atd.
    Myslím si,že by ses taky jinak nezachoval,kdybych toto prohlašoval o Tobě,což jsem mimochodem nikdy neudělal.
    Každej jsme jen člověk a každýmu mužou ujet nervy,jak mě ,tak i Tobě a je to omluvitelné..Ale musíš uznat,že po takovým nechutným osočování težko můžu něco dělat s původním elánem a nadšením..Opravdu,pokud mám být upřímný mě to hodně urazilo.
    Mám spoustu jiných problemů v životě,který musím řešit a server byl pro mě relaxací a uvolněním.
    Server je mé a Péťovo dítě,který už trochu povyrostlo a dalo by se říct,že je v pubertálním období.Je tak trochu logický,že ono dítě se otec snaží vychovat tak aby na něj mohl být pyšnej.Někdy je ale třeba i to dítě plácnout přes prsty a říct mu co se muže a co ne.
    Tím jsem chtěl říct,že by bylo asi nejsmutnější ve chvíli,kdy BMC určitě jako celek jsou na svém vrcholu (Stimpi vivíjí mapy,Jarda dělá zábavný videa,Pajus a Ty stojíte za zorganizováním květnového srazu,Mikes nám taky častokrát dobře poradí,Jura a Bazy nabídli auto do Katowic,Péťa Bumel nám sem občas nahodí nějaký enhanced atd.),to celý rozpustit kvůli jedný neshody.
    Zkuste vymyslet tedy opravdu co je třeba upravit a co ne,já se snad o víkendu ukážu na mumble,teď ovšem potřebuji klid a chvíli si dát od serveru oraz.Je toho prostě na mě hodně a server teď pro mě na chvíli musí jít stranou..

    ... podle mě by to mohl bejt počátek správný cesty k navrácení na starou pohodovou kolej, dík

    Sponsored content


    Opět problém ve vyváženosti teamů Empty Re: Opět problém ve vyváženosti teamů

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je 17/5/2024, 08:55