BMC Server FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BMC Server FORUM

Vše o českém herním serveru IP : 62.129.50.56:27960 Jaymod 2.1.7 Enhanced


    Laditelný script pro náš Server

    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Laditelný script pro náš Server Empty Laditelný script pro náš Server

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 10/4/2010, 03:08

    Myslím,že jsme včera došli k nějaké kloudné shodě a tak můžeme opět pokračovat s úsměvem v hraní a ostatních plánovaných aktivitách..
    Server je teď nastaven defaultně na 1 krát arta za minutu,na venice jde opět odpálit zeď satchelem ..
    Co vás možná(a to je mým cílem)potěší,že jsem včera celej den přemýšlel nad nascriptováním jednotlivých map,tak aby se dalo kdykoliv na jakékoliv mapě,která běží v kampani na serveru,změnit jednodušše herní nastavení..
    Na netu jsem našel nějaký rady,ale vesměs ne zas tak ve výsledku použitelné..Nakonec jsem každou mapu,udělal jako skrytou kampaň a dal je do rotace..Díky toho,mužu teď nastavit třeba na oasis že bude 40 min a na Goldrush třeba 2 ,na Venice třeba můžou mít všichni adrenalin a na Frostbite ne,na Braundorf nemusí jít hazet molotovy a na Italy zrušíme panzu a zvýšíme arty..Jsou to jen příklady,neberte mě doslova s konkrétním nastavením..Další novinka s tím související bude,že se na dané mapě bude objevovat na bannerech i jaká bude další mapa atd..
    Prosím vás všechny jen o jedno,mějte trpělivost a pokud něco společně nastavíme a časem se ukáže,že to zrovna není ono,nečertěte se hned a veďme o tom normální diskusi,není s tím myslím žádnej problém to změnit.
    Navíc dokážu server uvést vždy do stavu zpět,tak jak je teď..

      Právě je 17/5/2024, 05:49