BMC Server FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BMC Server FORUM

Vše o českém herním serveru IP : 62.129.50.56:27960 Jaymod 2.1.7 Enhanced


2 posters

    RS HOOK Multihack umí strašný věci

    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    RS HOOK Multihack umí strašný věci Empty RS HOOK Multihack umí strašný věci

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 27/4/2010, 01:07

    To jsem si ani nemyslel..Ale už jsem to kdysi na jednom nejmenovaným serveru zažil.Mazec opravdu.
    Všem Těm hackerům a tvůrcům multihacků musíme být i s celým PB k smíchu..


    PHOENIXCZ
    PHOENIXCZ
    Level 4
    Level 4


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Bodů za příspěvek : 5146
    Pověst : 0
    Join date : 20. 04. 10
    Age : 37
    Location : Klacíkov na Moravě

    RS HOOK Multihack umí strašný věci Empty Re: RS HOOK Multihack umí strašný věci

    Příspěvek  PHOENIXCZ 27/4/2010, 12:03

    Osobně mám pocit že celý slavný PB dělá problémy hlavně slušným hráčům a adminům serverů.
    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    RS HOOK Multihack umí strašný věci Empty Re: RS HOOK Multihack umí strašný věci

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 27/4/2010, 15:48

    No trochu to tak je,ale koukni na Punkbusted.com .Každej den PB banuje kupu lamerů co někde vlítnou se staženým někde zadarmo multihackem starý verze.Takže bez něj by ty lamy byly bez trestu ve hře.
    Bohužel si PB už dávno neporadí s multihackem od Netcoders,kterej je za peníze.Netcoders prostě našli cestu jak na netu vydělávat prachy,maj nový krásný stránky a poslední RSHook už je tak dokonalej,že některej server s ním i shodíš,unbanuješ se atd.Lidi co s tím hrajou jsou zamindrakovaní blbečci a častokrát banda fetek.Naopak lidi co ho vytvářej jsou u mě opravdu velmi inteligentní a šikovní hackeři..Bohužel vědomě ničí celou herní scénu ,nejvíce asi zničili multiplayer znamý FPS serie COD.

    Zde malá ukázka toho,co umí jeden s nejnovších RSHOOK :