BMC Server FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BMC Server FORUM

Vše o českém herním serveru IP : 62.129.50.56:27960 Jaymod 2.1.7 Enhanced


2 posters

    Za všechny nováčky

    GoGo
    GoGo
    Level 3
    Level 3


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Bodů za příspěvek : 5173
    Pověst : 1
    Join date : 27. 03. 10
    Age : 51
    Location : Jablonec n.N.

    Za všechny nováčky Empty Za všechny nováčky

    Příspěvek  GoGo 27/3/2010, 13:33

    Ahoj.

    Využívám této příležitosti, abych poděkoval všem , kteří se mě od začátku ujali a pomáhají mi s pronikáním do tajů ET. Musím se přiznat, že mě ET plně pohltilo a nic jiného už téměř nehraji lol!

    Od samého začátku jsem se setkal jen se vstřícným přístupen a i pochopením pro mou neznalost a neohrabanost.... Basketball
    Moc děkuji za rady, pomoc v nastavení configu, výuku při pohybu v mapách a vůbec za kamarádský přístup. cheers


    Určitě bych na někoho zapomněl, tak to vztáhnu na celé BMC.

    Zároveň bych chtěl říct, že se skutečně těším na chvíle strávené na Vašem serveru a je to pro mne výborný relax v běžném pracovním shonu i při plnění všech rodičovských i dalších povinností.
    Prosím buďte i nadále tak vstřícní k nám začátečníkům a myslím, že o návštěvnost na Vašem serveru, nemusíte mít strach. lol!


    Všem přeji dobrou mušku, plný zásobník, hodně killů a pevné nervy......GoGo
    #BMC#LAUDA#
    #BMC#LAUDA#
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Bodů za příspěvek : 5431
    Pověst : 2
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 69
    Location : czech republik ( CZ ) OSTRAVA-poruba

    Za všechny nováčky Empty Re: Za všechny nováčky

    Příspěvek  #BMC#LAUDA# 27/3/2010, 15:01

    ježiši gogo ty mě dojímáš Sad .to bylo proto že bylo koho zabíjet.tet už to s tebou tak nejde tongue tongue tongue ale važne,dik ps.mohl by jsi si zrusit ty hvezdicky ??

      Právě je 17/5/2024, 07:51