BMC Server FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BMC Server FORUM

Vše o českém herním serveru IP : 62.129.50.56:27960 Jaymod 2.1.7 Enhanced


+3
#BMC#CICVAREK#
#BMC#Bazalbub#
#BMC#CIVILI$T#
7 posters

    Arty ve hře

    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Arty ve hře Empty Arty ve hře

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 5/4/2010, 02:18

    Zajímal by mě názor všech a zejména adminů na nastavení artillerek ve hře..
    Defaultní nastavení je na ostatních serverech 3 za min. U nás je 2 za minutu a bylo 1 za minutu.
    Nevím která hodnota by byla nejlepším kompromisem,protože 1/min nejde bránit efektivně obj. U 2 za minutu už to některým leze na nervy ( teda pokud zrovna nemají fielda oni )..
    Názory jako : je nás málo ,tak nedávej arty mi přijdou zcestné,z toho důvodu,že ne vždy (ať už v realné válce a nebo ve hře Arty na strategické cíle byly )jde postup obrněné divize zastavit házením granátů atd.
    Můj osobní nazor je,že arty by měly být vždy,pokud to team chce využit,součástí hry..
    Možná se pletu.U nás na serveru to vždy bude tak jak rozhodne administrátorská většina,a ostatní se buď přizpůsobí,nebo můžou jít hrát jinam ,kde se Arty třeba nepoužívají ( pochybuju,že takovej server existuje).
    Ale možná je můj názor zcestný a proto bych rád slyšel i váš názor..
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    #BMC#Bazalbub#
    #BMC#Bazalbub#
    Level 5
    Level 5


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Bodů za příspěvek : 5189
    Pověst : 3
    Join date : 25. 03. 10
    Age : 37
    Location : CZECH REPUBLIC ostrava

    Arty ve hře Empty Arty ve hře

    Příspěvek  #BMC#Bazalbub# 5/4/2010, 08:38

    čau Zdeno,
    Myslím si,že arty nepochybně do hry patří!!!!
    Já osobně bych nechal 2 arty za 1min. Je to zlatá střední cesta.Já nejčastěji používám funkci enga. , a sám moc dobře vím že někdy je těžké se k autu či tanku dostat.Taky mám někdy nervy!!!!! Ale arty k tomu patří. Dobrý eng. si k cíli vždy cestu najde.

    Bazy
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 5/4/2010, 11:24

    bohuzel je mi jedno jak casto litaji arty mam to v pi..!! Very Happy kdyz je nekdo potrebuje aby honil tryko tak at si je uziva!! mit filda 7 hodin v kuse je smesne se da rict !!! jinak jsem pro arty 3 za minutu at se blokujou vsechny vchody atd!! affraid
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 5/4/2010, 12:00

    A za dalsi je nedostatek engu pri tolika art coz znamena 1 arta 4 engove v prdeli 30 sec. spawn, no a muzem zacinat znovu, ale jak rikam je mi to jedno dal bych tri arty za minutu a zadne omezeni pro engy a mediky, lekarny v plne vysi, nebo se u nas zvyhodnuji jen fildi smesne!!!
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 5/4/2010, 12:44

    a povolit adrenalin pro medika, protoze jestlize zvyhodnime jedno povolani tak je to spatne! Tak ze jestlize se pridava u jednoho, tak u dalsich je to samozrejmosti, Priklad Venice covert je tam uplne k nicemu u amiku, ale arty litaji bocni vhod se neda rozbit musi se cekat 30 sec coz je nerealne axis eng s usmevem defusne!!! Fild schovany za prujezdem brany u bariery v klidu filduje =) velice dobre!! to je jedna vec.

    Vcera projeli nemci kompletne mapu Italy, bohuzel i to se stava ze tahle mapka takhle skonci. Ale nedaval bych to za vynu nervnosti v tymech kdyz predchozi mapy jasne axis byl lepsi! No nevadi nic mene po tehle mapce se to vse otocilo ve prospech axis a aliens k nicemu nepustily az do pulnoci, tak ze aliens vyhrali 1 mapu z prvni kampane a hned to byl obrovsky problem, pak opet nekdo skocil k axis a v tu chvili server skoncil. vetsina se odpojila. Mapa MLB ktera ma zhruba ppo secteni 40 minut, byla vyresena za pouhych 5 minut. Ale obeslo se to bez jake koliv odezvy!! ale o tomhle se muzeme bavit do nekonecna.

    Tak ze kdyz to vsechno sectu je jedina vec jak tohle vyresit, proste zadne omezeni jinak to proste nejde! Kdyz povolis jedno tak se musi povolit druhe jinak to nejde to je muj nazor BORCI =)
    #BMC#P@JUS#
    #BMC#P@JUS#
    Level 4
    Level 4


    Poèet pøíspìvkù : 9
    Bodů za příspěvek : 5317
    Pověst : 3
    Join date : 07. 11. 09
    Age : 46
    Location : Carrick on Suir Ireland

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  #BMC#P@JUS# 5/4/2010, 13:28

    cau vsem,predstavujete si,jake by to bylo kdyby byli 3arty za minutu??to bychom nektere mapy nedohrali do konce.ja bych nechal nastaveni 2 arty za min,i to nadela peknou paseku.to je muj nazor No
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 5/4/2010, 13:46

    Arta trva pres 20 sec. 9 krat pada boba kdyz je dobry fild a ma prehled tak pri dosazeni osme bomby automaticky dava druhou. Jinak se nejedna jen o fildy dulezite je take prispusobyt medika a ostatni povolani a ne jdenoho povolit a druhe ne!!! To same aliens ma porad nejake omezeni axis zadne ba naopak!!! a stoho usuzuji proc nekoho nevidim za celou dobu u aliens od spusteni art!!! Je to zcela zretelne
    #BMC#LAUDA#
    #BMC#LAUDA#
    Level 8
    Level 8


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Bodů za příspěvek : 5431
    Pověst : 2
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 69
    Location : czech republik ( CZ ) OSTRAVA-poruba

    Arty ve hře Empty arty

    Příspěvek  #BMC#LAUDA# 5/4/2010, 13:49

    #BMC#CICVAREK# napsal:a povolit adrenalin pro medika, protoze jestlize zvyhodnime jedno povolani tak je to spatne! Tak ze jestlize se pridava u jednoho, tak u dalsich je to samozrejmosti, Priklad Venice covert je tam uplne k nicemu u amiku, ale arty litaji bocni vhod se neda rozbit musi se cekat 30 sec coz je nerealne axis eng s usmevem defusne!!! Fild schovany za prujezdem brany u bariery v klidu filduje =) velice dobre!! to je jedna vec.

    Vcera projeli nemci kompletne mapu Italy, bohuzel i to se stava ze tahle mapka takhle skonci. Ale nedaval bych to za vynu nervnosti v tymech kdyz predchozi mapy jasne axis byl lepsi! No nevadi nic mene po tehle mapce se to vse otocilo ve prospech axis a aliens k nicemu nepustily az do pulnoci, tak ze aliens vyhrali 1 mapu z prvni kampane a hned to byl obrovsky problem, pak opet nekdo skocil k axis a v tu chvili server skoncil. vetsina se odpojila. Mapa MLB ktera ma zhruba ppo secteni 40 minut, byla vyresena za pouhych 5 minut. Ale obeslo se to bez jake koliv odezvy!! ale o tomhle se muzeme bavit do nekonecna.

    Tak ze kdyz to vsechno sectu je jedina vec jak tohle vyresit, proste zadne omezeni jinak to proste nejde! Kdyz povolis jedno tak se musi povolit druhe jinak to nejde to je muj nazor BORCI =)


    muj mazor všichni znají a když ne,stačí se mrknout na gt statistiky hračů,nebo jen banery, co dokážou jednostrané arty
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 5/4/2010, 13:55

    JJ jarek mas pravdu ty grafy se nepletou. Jednoznacne stebou souhlasim ale jak rikam arty mi nevadi jen potrebujem zvyhodnit i dalsi funkce jako medik atd.. =)
    Stimpi
    Stimpi
    Level 7
    Level 7


    Poèet pøíspìvkù : 42
    Bodů za příspěvek : 5400
    Pověst : 7
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 44
    Location : Pardubice

    Arty ve hře Empty ... chjo ...

    Příspěvek  Stimpi 6/4/2010, 18:11

    No dlouho sem váhal jestli něco napsat...

    1) k té neděli po Italy jsem k axis přeskočil JÁ (myslim že jsem se prohodil s Maxem) takže můžete snášet stížnosti na moji hlavu!!! Holt jsem se to snažil vyrovnat teamy a asi sem se netrefil ... sorry že jsem Vám podělal večer.

    Je zajímavý že jsme Italy s Allies projeli za chvilku ... (možná rychlejc než Day Break) a to Civil jestli se nemejlim artoval až se mu z dalekohledu kouřilo ... asi to s těma fieldama nebude tak horký!!!

    2) jak vůbec vyladit teamy aby byla vyrovnaná hra???? Co to jsou vyrovnaný teamy??? Co jsme se bavili na mumble tak v Italy měly Axis lepší team a dostali neskutečně na pr.el ... Proč?

    3) většina věcí co je v konfigu je konzultovanejch a dlouze ... i o těch artách jsme se bavili, tudíš si je Civil nenahodil jen tak aby mohl fragovat. Dost hraju enga a taky mě třeba arty štvou ... ale to patří ke hře ... v nastavení kde kde byly omezený (i tak jak je nyní jsou omezený) arty bohužel field ztrácel jakýkoliv smysl ... nálet jde sestřelit a nábojů má každý plnou kapsu (s EnhMod dokonce dvojnásobek).

    4) není vůbec žádná sranda odladit server aby bylo všechno vyvážený a - už jenom sehnat mapy kde útočej axis je docela problém ... jestli není spíš problém v tom že jsme už dost zmlsaný...

    5) pravidlo sedmi hráčů platí pořád!!! Z mojí zkušenosti vím že jsou hráči, kteří se odpojí aniž by řekli Bůůů a pak člověk neví že se změnily poměry hráčů v teamech a pravidlo začíná platit, ale od toho jsme lidi aby jsme si to řekli nebo třeba napsali a při nejhorším jde třeba warnovat, vždyť to není problém.

    6) BMC mám rád protože tu byly a doufám že i budou rozumný lidi, který nemaj problém se domluvit, a byl bych hodně nerad kdyby to tu dopadlo jako na Regnetu ... přečtěte si schválně regneťácký fórum... to je jeden z důvodů proč tam už nechodim
    mikes
    mikes
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Bodů za příspěvek : 5164
    Pověst : 0
    Join date : 30. 03. 10
    Location : Český Těšín

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  mikes 6/4/2010, 20:00

    Stimpi napsal:No dlouho sem váhal jestli něco napsat...

    1) k té neděli po Italy jsem k axis přeskočil JÁ (myslim že jsem se prohodil s Maxem) takže můžete snášet stížnosti na moji hlavu!!! Holt jsem se to snažil vyrovnat teamy a asi sem se netrefil ... sorry že jsem Vám podělal večer.

    Je zajímavý že jsme Italy s Allies projeli za chvilku ... (možná rychlejc než Day Break) a to Civil jestli se nemejlim artoval až se mu z dalekohledu kouřilo ... asi to s těma fieldama nebude tak horký!!!

    2) jak vůbec vyladit teamy aby byla vyrovnaná hra???? Co to jsou vyrovnaný teamy??? Co jsme se bavili na mumble tak v Italy měly Axis lepší team a dostali neskutečně na pr.el ... Proč?

    3) většina věcí co je v konfigu je konzultovanejch a dlouze ... i o těch artách jsme se bavili, tudíš si je Civil nenahodil jen tak aby mohl fragovat. Dost hraju enga a taky mě třeba arty štvou ... ale to patří ke hře ... v nastavení kde kde byly omezený (i tak jak je nyní jsou omezený) arty bohužel field ztrácel jakýkoliv smysl ... nálet jde sestřelit a nábojů má každý plnou kapsu (s EnhMod dokonce dvojnásobek).

    4) není vůbec žádná sranda odladit server aby bylo všechno vyvážený a - už jenom sehnat mapy kde útočej axis je docela problém ... jestli není spíš problém v tom že jsme už dost zmlsaný...

    5) pravidlo sedmi hráčů platí pořád!!! Z mojí zkušenosti vím že jsou hráči, kteří se odpojí aniž by řekli Bůůů a pak člověk neví že se změnily poměry hráčů v teamech a pravidlo začíná platit, ale od toho jsme lidi aby jsme si to řekli nebo třeba napsali a při nejhorším jde třeba warnovat, vždyť to není problém.

    6) BMC mám rád protože tu byly a doufám že i budou rozumný lidi, který nemaj problém se domluvit, a byl bych hodně nerad kdyby to tu dopadlo jako na Regnetu ... přečtěte si schválně regneťácký fórum... to je jeden z důvodů proč tam už nechodim

    Že jsi mě Stimpáč zradil to ti už nikdy neodpustím, hade jedovatý. Very Happy

    Teď vážně.
    Ja si myslím, že se známe, jak každý z nás hraje. Když je v týmu 1 nadprůměrný a zbytek slabších hráčů tak je to uplně na nic, protože ten jeden člověk to neuhraje proti týmu třeba jen průměrných hráčů, kteří ví co mají dělat a nechodí po mapě jak zbloudilé ovce a jsou dobře rozestavění a čekají až přiběhneš. Někdy nezáleží, jaký jsi střelec, ale jak hraješ pro tým a jaký maš skill. Jsem proto, aby se třeba po rozumné úvaze týmy nějak rozdělili podle sil, když to fakt tomu druhému týmu nepůjde třeba 2 mapy po sobě. Na co máme mumble když se nedokážeme domluvit.
    Dále mě sere a to myslím nejenom mě, že třeba týden po sobě musím hrát za axis i když třeba nechci. Rozumné by bylo během hry si občas změnit role. A taky trochu ukočírovat mladší a neklidné hráče, kteří hrají jen na killy s mediky a ostatní je moc nezajímá.
    Stimpi
    Stimpi
    Level 7
    Level 7


    Poèet pøíspìvkù : 42
    Bodů za příspěvek : 5400
    Pověst : 7
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 44
    Location : Pardubice

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  Stimpi 6/4/2010, 20:17

    Máš pravdu Miky. Kdyby jsme hráli spolu, tak by nás to možná ani nebavilo Very Happy

    Není to co říkáš ale sranda aplikovat v praxi. snažim se taky přeskakovat abych tak nějak vyrovnal, u mě to není takovaj problém páš sem supetLama a když nefouká správnej vítr tak netrefim ani slona. Problém to je u hráčů, kteří jsou dobří, jako je Cicek, Civil, Lauda, Bartek, Cris a kupy dalších který jsem nejmenoval, kde ve chvíli když přejdou k druhýmu teamu tak nedorovnaj hru, ale většinou ji obrátí ... tudíš se síly radikálně změní a to opačně a je to tam kde to bylo před tím ... vim že jsme to řešili milionkrát a milionkrát jsme na nic nepřišli ... a ono to je taky jádro pudla proč se furt šachuje s konfigama ...
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 7/4/2010, 02:30

    Stimpac souhlasim, ale jedno je jasny, jestlize zvyhodnim funkci musim zvyhodnit dalsi. Nemuze se delat jen jedna vec. Hraju Aliens par dnu,je strasne tezke utocit, takove omezeni je hrozne, jak jsem se zminil, vise popsane! Tak ze jestli se zvysuje u fildu je treba zvysit to ostatni, nebo jako tomu bylo minule, 20 lidi na serveru, 4eng 2medik 2fild? a zbytek? Na urcitych mapach nevyznamny covert o vojakovi se nebavim =)
    Stejne je to jedno, nikoho to nezajima!!
    Nevim Stimpi jestli ctes vsechno, ale Civilist skoncil s Bmc
    Stimpi
    Stimpi
    Level 7
    Level 7


    Poèet pøíspìvkù : 42
    Bodů za příspěvek : 5400
    Pověst : 7
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 44
    Location : Pardubice

    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  Stimpi 8/4/2010, 00:47

    Netvrdim že čtu všechno, ale snažim se a myslím že rozumím o co tu jde. Přeju si akorát aby se to řešilo s chladnou hlavou.

    Sponsored content


    Arty ve hře Empty Re: Arty ve hře

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je 17/5/2024, 12:06