BMC Server FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BMC Server FORUM

Vše o českém herním serveru IP : 62.129.50.56:27960 Jaymod 2.1.7 Enhanced


2 posters

    Hlasování pro Adminy

    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Hlasování pro Adminy Empty Hlasování pro Adminy

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 6/4/2010, 12:19

    Ahojky ,vytvořil jsem pro Adminy hlasovací rubriku v Secret,zde můžou hlasovat o nastavení serveru a podle toho jak dopadne hlasování vám pak klidně server nastavím.
    Tuto formu jsem zvolil jen proto,protože diskuze na mumble atd. jsou ůplně zbytečné,protože klidně pak kdokoli co řekl popře.Viz. nastavení mediků jaký je pokud si dobře pamatuju odsouhlasil i Martin,Nastavení Adre taky a co se týče třeba zdi na Venice taky dobře věděl,že jsem to tak nastavil na zkoušku a ten den co jsem to dal do scriptu jsem o tom s Laudou i Cicvárkem diskutoval.Neřekl jsem že je to navždy,jen mi přijde sprostý rovnou žačít pak někoho obviňovat,že vše dělá jen proto aby někde na splatterladeru byl prvnílol! .Snad svým odchodem z BMC koněčně někteří pochopí,že hra a statistiky byla u mě až na druhým místě,že mým koníčkem bylo se starat zejména o server.. A to človeka přestane snadno bavit,když u toho prosedí celý dny a pak mu někdo žačně říkat jak je směšný a trapný,že si server dělá jen pro sebe,že týden hází jen arty(ačkoliv to ani není pravda).
    Takže teď máte server jen pro sebe ,bez toho šaška co hází Arty a hraje jen na výsledky ve splatteru.
    To co si odhlasujete tady se nastaví na serveru(podotýkám,že já se hlasování neučastním) a pak se můžete hádat mezi sebou,protože doposud to bylo tak,že když jsme se na něčem dohodli a já to nastavil,pak jsem vše odsral já a všichni od toho ruce pryč..Viz.panza kauza třeba.
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Hlasování pro Adminy Empty Re: Hlasování pro Adminy

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 6/4/2010, 16:58

    Ok tak rovnou rekni bumlovi at to vypne! Moc to zase natahujes!! Jen jsem sdelil svuj nazor kdyby jsi aspon na to muble prisel tak bych ti osvetlil veci jak se maji!!
    1. Medik souhlasil kazdy, ale dochazi k velke zmene a to ze fild dostava dve arty za minutu, to znamena obrovskou palebnou silu, tudiz vice mediku vice engu je podle me samozrejmosti. ( U tebe asi ne )Nevim kde jinde to psat nez tady.
    2. co se tyce scriptu na venici tak po tydnu hrani za aliens je podle me dulezite nechat koverta pracovat, protoze pro filda je to obrovska vyhoda. (To neznamena ze delas praci se serverem spatne kurva, spise naopak. tva prace je vyborna.
    3. Strasne si to beres. Tabulky s tim nemaji co delat, to mas jen ty takovou predstavu!

    Tohle muj posledni radek

    V tuto chvili nema pro me cenu nadale setrvavat v BMC protoze jestli se zaklad Bmc rozpadl tak je konec, ja nemam 10 roku abych to poslouchal, jak jsem te ponizil

    Jinak uz to vi cely svet z Facebooku =)

    V tvem veku nedokazes snest trochu kritiky!! Muj profil zrus mozna se ti ulevy jaky jsem to byl despota. A co jsem si vubec dovolil napsat.

    Jinak na sraz neprijedu cus!!!

    cus

    A co se tyce srazu utak s tim je taky konec
    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Hlasování pro Adminy Empty Re: Hlasování pro Adminy

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 7/4/2010, 11:56

    No nemyslím si Martin ,že Tvá kritika byla zrovna konstruktivní a ne jen čistě zaměřena proti mě..
    A určitě pokud chceš někdy s někým něco řešit ,tak by sis mohl odpustit alespoň ty hanlivé poznámky..
    Nejsem človek , který je u BMC zaměstnán a tak nemusím snad být kdykoliv k disposici a to se týče mumble ,tak i telefonu..Chápej to tak,jak jsem to napsal už dávno předtím,nechci se opakovat.
    Pokud chceš vypnout server na kterej jsme se skládali,budiž,nezblázním se,ale nechápu proč bych zas k tomu měl dávat příkaz ja?
    Aby ses zas pak mohl do mě navážet?
    Klidně když jsi tak chytrej,domluv se s Péťou,přenechám Ti Rcon heslo,FTP heslo a můžeš ten server nastavit,když si myslíš že se všem zavděčíš.
    Ještě jednou říkám,dělal jsem vše dobrovolně,kvůli toho,že mě to bavilo,nemám teď práci,tak jsem měl na to i čas..
    Ale opravdu mě to po tvých urážkách přestalo bavit,možná by si někdo nechal srát na hlavu,ale vybral sis špatnýho..
    Snesu kritiku Martine,ale kdybych měl poslouchat a dělat závěry z názoru jednotlivce,jak by asi ten server každej den vypadal,hm?
    Hlasování jsem vytvořil abych právě nemusel na mumble.Opravdu nemám zájem poslouchat něco a pak nastavovat na čem se dohodnem a pak to většina z vás popře..
    Mám zájem vzniklou situaci řešit,přesto mi pořád přijde,že je to tlak jen z jedné strany...
    Takže hlasujte pokud si stojíte za tím co říkáte ..Jedině to vyřeší to co vám vadí a nebo nevadi..
    Prěnastaví se config serveru tak jak chcete a bude klid..
    Sraz BMC snad není zavislej na jednom šaškovi,kterej jen kurvil server ne?
    Já se chci teď více věnovat svý dcerce,hledání práce a ostatním věcem,nechci celej den sedět u monitoru,dělat překlady scriptů map,nahravat a vytvářet packy ať má někdo zvuk jak se připojí,registrovat server,předělávat campaně,nastavovat config atd. přes den to zkoušet ,pak večer hrát a zjistit,že jsem vlastně celej den u toho seděl zbytečně,protože někomu se zas něco nelíbí,ale ještě včera se mnou souhlasil že by tak být mělo.
    Je to nevděčný a může si to kdokoliv vyzkoušet..

    No
    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Hlasování pro Adminy Empty Re: Hlasování pro Adminy

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 7/4/2010, 12:37

    A abych tady nezakládal jen Flame.

    Můj názor co se týče nastavení serveru je :

    a)Při Zrušení XP save :
    - Medik lékárny ihned
    - Adre zapnutý pro všechny(stejně je od 4ky myslím battlesense)
    - Arty tak jak jsou (max 2za min)
    - Převlečené cvops vidí jen field
    - Airstrike plechovky nejdou rozstřelit


    b)Při Zachování XP save :

    - posunutí classlevelizace (tzn.že 5ku medika s adrenalinem bude mít člověk až za hooodně dlouho)tak jak to je nastaveno na Noob Forever 4 enga tam děláš opravdu 4 dny

    - otázkou je pořád ten adre u mě Sad(při rychlé střelbě u nás na serveru už mi to přijde vážně moc Hardcore)


    A za c?
    Snad už dokážu i nastavit scripty map tak jak chceme individuelně..Tzn.omezené Arty na Italy,přidané na Temple,Tak samo snad i u dalších entit.
    Zatím to řeším,takže jen jako myšlenka...
    Tak,tím jsem snad řekl vše co jsem měl říct,pokud mě zase potřebuje někdo pošpinit a zesměšnit,poslužte si,ale toto jsou jen mé názory,server se nastaví vždy tak,jak rozhodne Admin většina..Cěhož se účastnit nebudu,ať konečně uvidíme jak se naši admini umí domluvit a jak se pak na serveru bude hrát..
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Hlasování pro Adminy Empty Re: Hlasování pro Adminy

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 7/4/2010, 18:01

    Tohle je muj posledni prispevek.
    Porad dokola se to opakuje, ja jizlive poznamky vuci tobe nemam, ale je to jedno.
    S temi nemci je to pravda mam video z toho a tim moje debata s tebou konci jsem tu naposledy na tomhle foru nenapisu ani carku a zrus muj profil prosim te!
    a na Bmc uz me nikdy neuvidis!! Cus (Zajdu za klukama na muble) to je vse
    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Hlasování pro Adminy Empty Re: Hlasování pro Adminy

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 7/4/2010, 20:11

    V tom případě vůbec už nechápu co tu řešíme..

    Sponsored content


    Hlasování pro Adminy Empty Re: Hlasování pro Adminy

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je 17/5/2024, 15:04