BMC Server FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BMC Server FORUM

Vše o českém herním serveru IP : 62.129.50.56:27960 Jaymod 2.1.7 Enhanced


4 posters

    Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944

    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944 Empty Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 31/5/2010, 12:05

    Cus Lidi, tak ze po roce hrani na serveru 1944, kde chodim po nocich hrat me vcera admin upozornil, ze pouzivam FOV v cfg, coz je spomaleni pri strelbe. Tak by me zajimalo jak na to prisel!!! Nicmene je mi to fuk, ale jde videt ze et se porad ubira nejakym smerem a admini si to nastavuji jak chcou a muzes delat co chces!!

    Vi nekdo jak to zjistil nebo jak si nekdo muze zjistit co v cfg vubec pouzivas a co ne. dik za odpovedi Evil or Very Mad
    Stimpi
    Stimpi
    Level 7
    Level 7


    Poèet pøíspìvkù : 42
    Bodů za příspěvek : 5400
    Pověst : 7
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 44
    Location : Pardubice

    Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944 Empty Re: Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944

    Příspěvek  Stimpi 1/6/2010, 08:41

    Nazdar,
    no možná je to jen výmluva, abys je tam tolik nekosil, to možná nemůžou přenýst přes srdce.
    Sti
    #BMC#CIVILI$T#
    #BMC#CIVILI$T#
    V.I.P.
    V.I.P.


    Poèet pøíspìvkù : 161
    Bodů za příspěvek : 5679
    Pověst : 1
    Join date : 20. 10. 09
    Age : 50
    Location : Ostrava-Poruba

    Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944 Empty Re: Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944

    Příspěvek  #BMC#CIVILI$T# 1/6/2010, 10:52

    No Martin,tak mu slušně odpověz : Změna cvaru cg_fov v povoleným rozsahu (co dovolí PB) je přece povolená pro všechny,nechápu tedy proč mu vadí,že máš třeba script na změnu při střelbě.Navíc mi to přijde i realistický,protože když človek má nějakej fight a po někom střílí soustředí se jen na něj a i ve skutečnosti by svý oko jakoby zazoomoval Smile
    Vím,že máte ještě i změnu senzky při střelbě a to je taky totalní pičovina někoho za to diskriminovat,protože tento cvar snad ani PB nehlídá...
    No a jak to může zjistit? Já si myslím,že z dema pozná změnu tý senzky a co se týče cg_fov ,tak to z dema nepozná..Nejspíš by to mohl nastavit v PB configu serveru,aby logoval a kontroloval nějakýho hráče častěji na cvary a pokud to loguje vídí,že to někomu často lítá..Možná existuje i nějakej program (kdysi jsem něco četl o nějakým,co umí z dema odhalit lidi s wallhackem).
    PHOENIXCZ
    PHOENIXCZ
    Level 4
    Level 4


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Bodů za příspěvek : 5146
    Pověst : 0
    Join date : 20. 04. 10
    Age : 37
    Location : Klacíkov na Moravě

    Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944 Empty Re: Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944

    Příspěvek  PHOENIXCZ 1/6/2010, 17:28

    Marťas jak to poznal nevím ale neřešil bych to. Pokud je jakékoliv nastavení v normě není podle mě nic špatného na tom že používáš něco navíc. Osobně tohle teda nepoužívám ale bez upraveného cfg by se mi hrálo dost blbě. Osobně souhlasím se strécem Stimpim seš na ně asi moc šikovný Smile protože pokud je někdo levý tak mu ani ty nej úpravy (ne cheaty) nepomůžou. Osobně bych asi pokud bych se naštval adminovi napsal ať mi pošle cvar na hru s jednou rukou za zády a jen jedním okem jo a taky s reflexní vestou místo uniformy abych nebyl moc ve výhodě Smile
    #BMC#CICVAREK#
    #BMC#CICVAREK#
    Level 6
    Level 6


    Poèet pøíspìvkù : 28
    Bodů za příspěvek : 5358
    Pověst : 3
    Join date : 22. 10. 09
    Age : 45
    Location : DUNGARVAN, IRELAND

    Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944 Empty Re: Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944

    Příspěvek  #BMC#CICVAREK# 2/6/2010, 17:59

    No nic, jejich chyba prisli o dobreho pracanta =)
    PHOENIXCZ
    PHOENIXCZ
    Level 4
    Level 4


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Bodů za příspěvek : 5146
    Pověst : 0
    Join date : 20. 04. 10
    Age : 37
    Location : Klacíkov na Moravě

    Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944 Empty Re: Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944

    Příspěvek  PHOENIXCZ 2/6/2010, 18:35

    #BMC#CICVAREK# napsal:No nic, jejich chyba prisli o dobreho pracanta =)

    Tak tak ať si škytnou ocasem Smile

    Sponsored content


    Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944 Empty Re: Byl jsem slusne pozadan, abych jiz dele nenavstevoval server 1944

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je 17/5/2024, 14:13